Apartman Kapıları

  

FERFORJE APARTMAN KAPILARININ KALİTESİ

 

Ferforje apartman kapıları çok çeşitli kalitelerde üretilmektedirler. Piyasadaki ferforje apartman kapılarını karşılaştırdığınızda aradaki kalite farkını dışarıdan anlamak pek mümkün gözükmeyebilir. Kullanım süresi içerisinde firmamızın üretimini gerçekleştirdiği ferforje apartman kapısı sıkıntısız bir şekilde kulanılırken, ucuz ve kalitesiz ham madde ile üretilmiş bir diğer ferforje apartman kapıları kullanım süresince sürekli problem çıkarır.  Bu yaşanılan sıkıntılar hem hammaddeyi ucuz ve kalitesiz kullanmalarından hemde doğru yöntem ve tekniklerle demire şekilveremediklerinden kaynaklanır. Firmamız kullanılan demir ham maddesini yıllardır çalıştığı ve belli bir hukuku olan firmalardn tamin eder. Aradaki ticari hukuk ve güven eksenli olarak ham maddenizin en kalitelisini temin ederiz. Demir ham maddesi dışında kapı yapımında kullanılan; kapı kilidi, zinciri, tutma kolu, kapı sürgü mekanizması ,menteşeleri , kapının oturmasını sağlayan dil kısmı, otomatik düzeneği, megafon ve kamera sistemlerinin de kaliteli ve güvenilir yerlerden tedarik edilmesi gerekir.

 

DEMİR APARTMAN KAPILARI

 

DEMİR APARTMAN KAPILARI - APARTMAN KAPISI

 

 

Tüm bu malzemelerin olması da tek başına düzgün bir iş çıkacağı garantisini vermez. İmalat ekibinin alanlarında uzman olması ve kullanılan materyallerinde son derece kaliteli olması gerekir. Firmamızda bulunan üretim ekibimiz, uzun yıllar ferforje alanında emek kıymetli emekçilerimizdir. Usta ekibimizin ellerinde demir bir nev i oyun hamuru gibidir. Alanlarına  vakıf uzman bir kadroyla çalışıyor olmak firmamıza başarıyı getirmiştir. Özetle Ferforje apartman kapı imalatının her aşaması kapının sağlamlığını ve kalitesini etkiler. Ham madde temininden tutun, imalatın her bir aşamasına  ( şekil verme, zımpara, boam ral kodu giydirme vs) kadar tüm süreç kapınızın kaliteli olup olmayacağına etki eder. 

 

FERFORJE APARTMAN KAPILARI MODEL SEÇENEKLERİ

 

Ferforje apartman kapısı modelleri anlamında firmamız ferforje üreticileri arasında en zirvede konumlanmıştır. Yılların verdiği bilgi birikimi ve imalat ekibimizin konuya hakim olması neticesinde ürün kataloğumuzda envai çeşit ferforje apartman kapı modeli bulunur. Müşterilerimiz dilerse bu ürün kataloğundan yaptıracakları ferforje apartman kapısı modelini tercih edebilecekleri gibi dilerlerse de katalogda olmayan bir modeli bize getirip yapımını rica edebilirler. Özel tasarım ferforje apartman kapısı üretiminde tecrübeli ustalarımız tertemiz birebir ürünün aynısını çıkartır. Bu konudaki başarısıyla firmamız rakipleri arasında farklı bir yerde konumlanır. Zira biz ferforjenin el işlemesi boyutunu temsil ederiz. Diğer firmalar gibi fabrikasyon tek tip ürün imalatı yapmaz, kişiye özel imalat gerçekleştirebiliriz.

 

FERFORJE APARTMAN KAPISI MODELLERİ

APARTMAN GİRİŞ KAPISI - APARTMAN KAPILARI

 

Bu noktada sizlerin istek ve beğenileri bizler için çok daha mühimdir. Ferforje apartman kapısı modelinizi sadece zihninizde tasarlamış olabirsiniz. Bir hayal ürünü olabilir. Yapmanız gereken hayalinizdeki ürünü basit bir şekilde resmetmeniz ve mimarlarımızla bu görseli paylaşmanızdır. Mimarlarımız fikrinizi dinleyip, kapı yapılacak alanın ölçülerine göre bir değerlendirme yapar. Sizin beğendiğiniz motiflerle alanın ölçülerine göre bir otoket çizimi hazırlanır. Otoket çizimlerini sizlere sunarlar. Mutabık kalınırsa, imalat aşamasına geçilir. Neticede siz her gün hayalinizin kapısını aralarken ve hayallerinizin somut bir şekilde içinden geçerken, mutlu olursunuz. Biz de firma olarak kaliteli özel tasarım ferforje apartman kapısı ürettiğimizin bilinciyle mutlu oluruz.  Müşteri memnuniyetini geri dönüt olarak her projemeizin sonunda istisnasız alıyoruz. Bu durum da bizleri diğer firmalar arasından çok daha yüksek bir yerde konumlandırıyor. Firma olarak sektördeki bu kıymetimiz bizlere haklı bir gurur yaşatıyor.

 

DESENLİ SİYAH FERFORJE APARTMAN KAPILARI

SİYAH DEMİR APARTMAN KAPILARI - APARTMAN KAPISI

 

 APARTMAN KAPILARI YAPILIŞ SÜREÇLERİ ÜRÜN VİDEOSU

 

Daha Fazla Videoya Ulaşmak İçin Lütfen Apartman Kapıları `na Tıklayınız.

0,