Bahçe Kapıları

 FERFORJE BAHÇE KAPILARININ EŞSİZ MODELLERİ

Bahçe kapı modellerimizin hammaddesi sağlamlığıyla bilinen demirdir. Ferforje bahçe kapılarında belirtilen ölçü, renk ve desenlere göre model üretimlerimizi planlıyoruz. Ferforje bahçe kapılarında modellerimiz oldukça fazladır. Modellerimizin içeriğinde ahşap, cam gibi ekstra materyaller kullanılabildiği gibi, motif ve desen olarakta; Osmanlı motifleri, Fransız balkonlarda kullanılan özel desenler kullanılabilir. Bahçe kapısı modellerimizde kullandığımız motif ve desenler kesinlikle kusursuz bir şekilde usta eller tarafından ilmek ilmek işlenir.  Yenilikçi tarzımızla her zaman var olan bilgilerimizi güncelledik. Başarımızı ve firmamızın piyasadaki tanınmışlığını bu şekilde sağladık.  Özellikle ferforje bahçe kapısı  sektörel anlamda modellerle ön plana çıkılabilecek bir alandır. Firmamız bünyesine emek vermiş çalışanlarının eşsiz maharetiyle, ferforje bahçe kapısı modelleri nde bir çığır açmıştır. Firmamız bahçe kapısı modellerinde öyle bir model yelpazesi geliştirmiştir ki diğer firmaların örnek alacağı konuma gelmiştir. 

 

 SİYAH DEMİR BAHÇE KAPILARI - BAHÇE KAPISI MODELLERİ

 

Ürünler genellikle incelenirken detaylara inilir. Detaylar doğrultusunda bellirli aşamalar atlatılır ki bu aşamalar ferforje bahçe kapısı oluşumunda modelleri etkiler. Opsiyonel olarak ferforje kapı kanadı çift ve tek olması gibi belirli niteliklerden geçer. Bu niteliklere karar verildikten sonra bu doğrultuda  ferforje bahçe kapılarının tasarımına başlanır. Ferforje bahçe modelinize karar verdikten sonra misal sürgülü, çift kanatlı, raylı gibi bundan sonraki aşamada motif seçimi olur. Kataloglarımızdaki envai çeşit ürünü inceleyip istediğinizi sipariş verebileceğiniz gibi, bir başka yerde görüp hoşunuza giden bir modelinde imalatını talep edebilirsiniz. Mimarlarımız otoket çizimini çıkarıp imalat için gerekli bilgileri ekibimize ulaştırır. Sizlere de hayal ettğiniz  bahçe kapısını hergün kullanmanın keyfi kalır. Diğer özel tasarım ferforje bahçe kapı çeşitlerimizi buradaninceleyebilirsiniz.

 

DEMİR VİLLA BAHÇE KAPILARI

 

BEYAZ FERFORJE BAHÇE KAPISI - BAHÇE KAPILARI FİYATLARI 

 

FERFORJE BAHÇE KAPILARININ İMALATI

Ferforje bahçe kapılarının imalatı noktasında üretim aşamalarımız şu şekildedir. Modele karar verdiniz. Tüm detaylar ayrıca konuşuldu ve anlaşmaya varıldı. Mimarlarımız otoket çizimi çalışmalarını ekibimizle paylaştı. Ekibimiz model üzerinden önce kullanılacak demiri yıllardır çalıştığımız en kaliteli tedarikçilerimizden temin eder. Sonrasında özel fırınlama yöntemleriyle belli ebatlarda alınan demir genleştirilir. Üzerindeki cürus maddesi erir ve usta eller için artık oyun hamuru hazırdır. Özel çekiç ve şekil verme aparatlarıyla köz halindeki demire şekil verilir.

 

TASARIM BAHÇE KAPISI MODELLERİ

 

BAHÇE KAPILARI FİYATLARI - BEYAZ FERFORJE BAHÇE KAPISI 2022 

 

FERFORJE BAHÇE KAPILARI FİYATLARI

Ferforje bahçe kapıları fiyatları da model kataloğumuzla doğru orantılı olarak çeşitlidir. Bunun temel sebebi her ürünün içerisinde bulunan motiflerinin farklı incelik ve emekte teşekkül etmesinden kaynaklanır. Daha açık bir ifadeyle sade bir bahçe kapısının fiyatıyla, ihtişamlı ayrıntı desenleri olan altın yaldızları bulunan bir bahçe kapısının aynı değerde olması mümkün değildir. Motif ayrıntısının yanı sıra kullanılacak olan malzemenin miktarı da etkili olur. Örneğin küçük bir bahçe kapısı çalışılacaktır, orası için daha az demir madddesi kullanılır. Büyük bir alan için ferforje bahçe kapısı yapılacaktır, oranın maliyeti ise bambaşka olur. Tavsiyemiz kararınızı verdikten sonra tesislerimizin ne kadar yeterli ve düzgün olduğunu görmek ve fiyat noktasında daha sağlıklı bir bilgi için misafirimiz olmanızdır. Her bütçeye ve her zevke uygun ürün modelimiz mevcuttur. Ucuz ferforje bahçe kapıları da elimizde mevcuttur daha lüks biraz daha fazla fiyatlı ürünlerde mevcuttur. Tercih, takdir ve beğeni sizlerindir...

 

KALİTELİ BAHÇE GİRİŞ KAPILARI

 

SİYAH FERFORJE BAHÇE KAPISI 2022 - BAHÇE KAPILARI DEMİR 

 

AŞAĞIDAKİ VİDEODA EN GÜZEL BAHÇE KAPILARI MIZDAN BİR SEÇKİ HAZIRLADIK. DİLERSENİZ FİKİR OLMASI İÇİN İZLEYEBİLİRSİNİZ

 

0,