Biz Kimiz

Temelleri 1995 yılında atılan Köksal Ferforje; dökme demirden meydana getirilen her ürününü sizler için aşk ile tasarladı. Hızla değişen dünyada dinamik bir yapı ile ilerleyen Köksal Ferforje; yalnızca ferforje ürünler ile yetinmeyip ahşap işçiliğinde de kendisini sizler için gösterdi.

Duyarlı çevre politikası ile yalnızca sizleri değil çocuklarınızı da düşünen firmamız; yasal mevzuatlara uyarak yaşanılabilir yarınlar bırakmayı hedefledi. Dökme demirin çevre dostu özellik taşıması, bu bağlamda sektöre dört elle tutunmamıza neden oldu.

Daima müşteri odaklı faaliyet gösteren Köksal Ferforje; müşteri beklentilerini en iyi biçimde karşılayan, kaliteli ve kolay erişilebilir ürünler ile kalite politikasını geliştirerek sürdürdü.

Bir işi yapıyorsan o işi en iyi sen yap ilkesi ile yola çıktığımız zarafet dolu bu tasarım yolunda şirketimizin ve müşterilerimizin çıkarlarını daima bir arada tuttuk. Kişisel uzmanlığa verdiğimiz değer ile hem firmamızın itibarını hem de siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini temel alarak bu yolda gururla ilerledik.