Sundurma - Gazebo - Kış Bahçeleri

Ferforje Sundurma Detayları

Detaylı bakıldığında ferforje sundurma modelleri günümüzde pek çok kapı önü veya üzeri görmekte olduğumuz modelleri bizlere yansıtmakta olan özel ürünlerden oluşmaktadır. Ferforje modelleri ile özdeşerek yağmur ve kötü hava tutucu özellikleri de artıları olarak değerlendirilebilmektedir. Modelleri diğer ürünler de olduğu gibi kapıya uyumlu şekilde hazırlanır. Sürekli olarak yenilenen ve genişleyen çeşitleri gerek dekoratif gerek ise yenilenmiş çeşitleri ile karşımıza çıkmaktadırlar.

Ferforje Sundurma Kanopi Modelleri

Demir üretiminde kapı üzerei ve önü ferforje sundurma modelleri kanopi ile ünlenmiştir.Osmanlı mimarisinde eski türk yapılarında kullanımı sıkça rastalanan bu modelleri zenginleştiren ise ferforje yapılarıdır.Tarihi yapılarda sıkça karşımıza çıkan örnek sundurmalar şu şekilde sıralanmaktadır.

  • Ferforje saçak modelleri: Kapıdan ve balkon kapatma usulü ile demirlerin sarkık biçimde konumlandırılması şekline verilen addır.
  • Ferforje sundurma örnekleri : Sürekli imalat çapında değişimler gösterir ve modelleri örnekleri doğrultusunda değişik örneği ile biçimlenebilmektedir.
  • Markizler sundurma hakkında detaylardır.
  • Bahçe kamelyası hoş görünümleri oluşturur.
  • Gazebolar son derece kullanışlıdır.

Ferforje sundurma modelleri bu şekilde mimaride önceleri hatta şimdiler de büyük önem taşımakta idi. Kullanımı eskiden tarihi şimdiye kadar ulaşmış örneklerin tasarımları şimdilerde yine uygulanmaktadır.Bizler de modellerimizde bu esintilere yer vermeye devam ediyoruz.

 

MOTİFLİ FERFORJE SUNDURMALAR

 

 DEMİR İŞLEMELİ SUNDURMA MODELLERİ - SUNDURMALAR

 

Ferforje Sundurmalar Fiyatları

Özellik ve teknik bakımdan incelediğimiz ferforje sundurmaları belli ücretleri ve  fiyatları mevcuttur. Bu ise ürün bazlı değişir. Seçeğiniz desen ana faktör olsa da motiflerin ve imalattadaki demirin kalınlığı hatta boyası bile temel faktörleri kapsamaktadır. Yapılan sundurma modeli teslimat süresi 15 gün olan bir ürünü ele alırsak eğer;

Yapılacak işler sırası ile şu şekilde olacaktır. Ferforje sundurma modelleri ödeme bilgisi hakkında;

  • Boya: teknik olarak sentetik astar kullanarak zımpara işlemleri ile istenen renge geçirilmesi.
  • Ölçüsü alınan ürüne göre boyutlandırılması.
  • Ödeme ise kapora alınarak daha sonrası ödeme yöntemine göre şekillendirilmesi aşamalarından geçilerek fiyatları belirlenir.

 

FERFORJE SİYAH KIŞ BAHÇESİ-GAZEBO MODELLERİ

 

DEMİR KIŞ BAHÇESİ - KIŞ BAHÇELERİ FERFORJE

 

Örneğin toplamda;

Ferforje sundurma modelleri : fiyat teklif toplam =   1.000 TL+KDV olan ürünü siz yarısını başta ödeyerek kalanını iş bitimi şeklinde alabilirsiniz.Ancak belirtildiği gibi ürün bazlı modellerin ücretleri tamamen demir m2 fiyatları ile ferforje sundurma modelleri üzerinde etkilidir. Teknik ve fiyat bazlı bilgilerin dışında aklınıza takılmış her sorun için mutlaka arayabileceğinizi unutmamanız gerekiyor. Sundurmaları işliyor ve otel gibi her nokta adına sıfıran tasarımlıyoruz. 

Villa ve ev için ise özellikle ne istiyor iseniz kapı veya duvar üstüne uygulamaları gerçekleştiriyoruz. Kesinlikle resimlerde görüldüğü gibi yapısal farklılık değil bütünlük oluşturmaktadırlar. Ferforje sundurma modelleri belkide bu sebepler ile bu denli sevilmektedir.

 

Ferforje sundurma örnekleri olarak yukarıdaki modelleri görmüş olduk. Hepsi özel tasarımlar ile yapıldı ve müşterilere sunuldu diyebilirim. Bu modeller sadece bunun birkaç örneği, siz yukarıda zaten daha fazla modeli birden görmüş oldunuz. Hayl gücünüzü sadece bu modeller ile de kısıtlamaya hiç gerek yok. Kendinize has modeller de yaptırabilirsiniz. 

 

İŞLEMELİ DEMİR VİLLA KAPI SUNDURMALARI

 

KAPI ÜZERİ SUNDURMA MODELLERİ - DEMİR SUNDURMALAR

 

FERFORJE ÜRÜN VİDEOLARIMIZ

 

 

DAHA FAZLA ÜRÜN VİDEOSU GÖRMEK İSTERSENİZ LÜTFEN SUNDURMA - KIŞ BAHÇESİ `NE TIKLAYINIZ

0,